את רשת אותנטי הקמנו בשנת 2004 כזוג צעיר בעל שאיפות וחזון,שראה לנגד עיניו הקמת רשת ייחודית לביגוד מעוצב , במחירים נמוכים בהרבה מאלה המוצעים בשוק.
ואכן- על מנת לממש את החזון טסנו למזרח והתחלנו לייבא מגוון ענק של בדים תכשיטים ומוצרים נוספים. את הקולקציות עיצבנו באופן מחמיא ונוח המשלב מגמות עכשוויות באופנה עם נגיעות אתניות שהפכו את הפריטים למיוחדים ומענינים יותר.

החנות הראשונה של הרשת נפתחה בר"ח אגריפס 3 בירושלים ומיד נחלה הצלחה.
הביקוש הרב לדגמים הייחודיים והמחירים הנמוכים של המוצרים הפכו את החנות הקטנה לצפופה ועמוסה והביאו לפתיחת שני סניפים נוספים מוקדם מהמצופה.
כיום מונה הרשת ארבעה סניפים – שלושה במרכז העיר ירושלים ואחד נוסף בקניון "ביג פאשן" בבית שמש.

מאז 2004-שנת פתיחת החנות הראשונה של הרשת ועד עצם היום הזה-נהנה קהל לקוחותינו ממגוון רחב של פריטים ואביזרים במחירים ללא תחרות: רוב רובו של המבחר המוצע למכירה נע בין 20 ש"ח ל-80 ש"ח,כשהפריטים המושקעים יותר לא עולים על 99 ש"ח!!

בסניף הראשי של הרשת הממוקם ביפו 68 בירושלים – ישנה גם קומת עודפים המציעה פריטים מעונות קודמות במחירי חיסול!

הקולקציות מאופיינות כאמור , בקו נוח ומחמיא המתאים לנשים בכל גיל. הבדים האיכותיים, משלבים מגוון מרהיב של צבעים והדפסים ויוצרים פרטי לבוש ייחודים ומקסימים. קשת העיצובים הרחבה כוללת פרטי "שנטי" מסורתיים לצד שמלות וטוניקות מעוצבות מבדי לייקרה, מגוון מרהיב של חצאיות המותאמות למבני גוף שונים, מכנסיים בגזרות שונות מבדי כותנה ולייקרה ועוד…
הרשת מציעה גם לבוש בסיסי לגברים ( חולצות "שבת" לבנות, חולצות כותנה נוחות ליום יום ומכנסי שרוואל).

מלבד פירטי לבוש אפשר למצוא ברשת חנויות "אותנטי" גם מגוון רחב של מטפחות, צעיפים, תיקים ,ארנקי עור מצויירים ביד,כיסויי מיטה איכותיים, שטיחי קיר רקומים לשדרוג הבית, מוביילים לקישוט ותכשיטים מקוריים התואמים את צבעי הקולקציה

יש לציין שרוב הדגמים המוצעים ברשת מיוצרים בכמות קטנה יחסית והקולקציה מתחדשת כמה וכמה פעמים במהלך כל עונה.
רשת "אותנטי" משרתת קהל רחב ומגוון ומתאימה גם לקהל הציבור הדתי ציוני בשל עיצוב צנוע ואופנתי.

מאז הקמתה –ועד היום ממשיכה רשת "אותנטי" לעשות ככל שביכולתה על מנת לשמור על מחירים נמוכים ומוצרים ייחודיים מתוך ואמונה שכל אישה יכולה להתלבש היטב גם בלי לרוקן את הארנק. ..